
Постільна білизна бязь Квітковий ранок комплект (полуторний,двоспальний,євро,сімейний)
1 190 ₴
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: L-2058
Стильний комплект постільної білизни із якісної бязі з оригінальним принтом «пір'я» у коричневих відтінках стане затишним акцентом в інтер'єрі спальні.
Тканина – 100% бавовна (бязь), щільна та зносостійка. Матеріал добре пропускає повітря, приємне до тіла, не викликає подразнень і підходить для щоденного використання.
Комплект постільної білизни практичний у догляді, швидко сохне та не втрачає зовнішній вигляд з часом. Відмінний варіант для дому або як подарунок.
В наявності
✔ Півторний
✔ Двоспальний
✔ Євро
✔ Сімейний
Опис:
- Матеріал: бязь
- Склад: 70% бавовна


Доставка:
Доставка по всій Україні
Оплата:
1.Можливість післяплати (оплата при отриманні).
2.Оплата на карту
3.Пром-оплата (безпечний спосіб оплати замовлень)
Обмін та повернення:
Відповідно до законодавства України, товари належної якості, що належать до категорії текстильних виробів (піжами, постільна білизна тощо), не підлягають обміну та поверненню. Будь ласка, уточнюйте розміри та характеристики перед оформленням замовлення. Ми завжди готові проконсультувати та допомогти з вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 090 ₴










