
Постільна білизна однотонна сатин Пудра комплект (полуторний, двоспальний, євро, сімейний)
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: L-15
Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі комплекти для спального стильового оформлення та кольору, які ідеально доповнять будь-який дизайн інтер'єру. У нашому каталозі ви знайдете на ваш смак постільна білизна, з улюбленим принтом або без принта, однотонна постільна білизна. Інтернет-магазин постільної білизни, надасть можливість вибрати комплект постільної, як для дитини, так і для дорослої людини.
Опис:
- Матеріал: Сатин
- Щільність: 140 г/м2
- Склад: 100% бавовна
- Вага комплекту: 3 кг


Доставка:
Доставка по всій Україні
Оплата:
1.Можливість післяплати (оплата при отриманні).
2.Оплата на карту
3.Пром-оплата (безпечний спосіб оплати замовлень)
Обмін та повернення:
Відповідно до законодавства України, товари належної якості, що належать до категорії текстильних виробів (піжами, постільна білизна тощо), не підлягають обміну та поверненню. Будь ласка, уточнюйте розміри та характеристики перед оформленням замовлення. Ми завжди готові проконсультувати та допомогти з вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 890 ₴








